Ovlašćeni Rhino prodavac za Evropu i Afriku

Rhino 3D. Prave linije nisu obavezne.

3D modelar za svaki oblik koji možete da zamislite, u bilo kojoj razmeri. Jedna trajna licenca za Windows i Mac, bez pretplate i bez naknada za održavanje.

CADGlobal: 8,000+ kupaca od 2010 · OpenAI i Anthropic Claude partner

116.860 RSD (995 €)
Rhino 8, nova komercijalna licenca. Trajna: jedno plaćanje i Vaša je. Nadogradnja 69.880 RSD (595 €), obrazovna 22.900 RSD (195 €).
Motocikl sa zlatnom karoserijom slobodnog oblika, dizajniran i renderovan u Rhino 3D
Ko ga koristi

Šta god da projektujete, u bilo kojoj razmeri

Arhitektonski projekat modelovan u Rhino

Arhitektura

Složene fasade, krovovi i objekti slobodnog oblika, od koncepta do podataka za proizvodnju.

Proizvod industrijskog dizajna modelovan u Rhino

Industrijski dizajn i dizajn proizvoda

Precizne površine za proizvode, od prve skice do proizvodnje.

Dizajn nakita modelovan u Rhino

Nakit

Detaljni modeli spremni za renderovanje i 3D štampu.

Jedrilica dizajnirana u Rhino

Brodogradnja

Trupovi, palube i glatke površine za čamce i brodove.

Šta možete da radite

Modelujte bilo koji oblik, zatim ga dokumentujte, renderujte i izradite

Šta Rhino nudi odmah nakon instalacije.

3D model slobodnog oblika u Rhino

3D modelovanje slobodnih oblika

NURBS krive, površine i čvrsta tela za precizne oblike bilo koje veličine i složenosti.

ShrinkWrap mreža u Rhino 8

SubD, mreže i ShrinkWrap

Gurajte i povlačite organske SubD oblike, radite sa mrežama i oblacima tačaka i objedinite geometriju u jednu zatvorenu mrežu pomoću ShrinkWrap.

Grasshopper vizuelno programiranje u Rhino

Grasshopper je uključen

Vizuelno programiranje za parametarski dizajn i automatizaciju, ugrađeno u Rhino bez dodatnih troškova.

Renderovani režim prikaza u Rhino 8

Prikaz i renderovanje

Brzi režimi prikaza i ugrađeno renderovanje za prezentacije.

2D crtanje i rasporedi

Kote, napomene i rasporedi za štampu iz 3D modela.

Windows i Mac

Jedna Rhino licenca radi na oba sistema. Prelazite između Windows i Mac bez kupovine druge licence.

Izdanja i cene

Izaberite svoju Rhino licencu

Tri licence koje su većini korisnika potrebne. Svaka je trajna licenca za Windows i Mac. Kompletan cenovnik je u tabeli ispod.

Rhino 8 Upgrade

Za vlasnike ranije verzije Rhino
69.880 RSD (595 €)
Po licenci, trajno
  • Potrebna je prethodno kupljena verzija
  • Probne verzije ne mogu da se nadograde
  • Trajna licenca, jedno plaćanje
  • Jedna licenca radi na Windows i na Mac
Kupite odmah, platite karticom

Rhino 8 Educational

Za studente i nastavno osoblje
22.900 RSD (195 €)
Po licenci, trajno, potreban dokaz o statusu
  • Jedna po studentu ili članu nastavnog osoblja
  • Škole mogu da kupe koliko god im je potrebno
  • Trajna licenca, jedno plaćanje
  • Jedna licenca radi na Windows i na Mac

Cene u EUR po licenci. Svaka Rhino licenca je trajna licenca: plaćate jednom i nema naknada za održavanje. Platite karticom preko sigurnog Stripe sistema ili zatražite ponudu i platite bankovnim transferom.

Sve cene

Sve Rhino cene u jednoj tabeli

Trajne licence za Windows i Mac, cene u EUR.

Nova licencaNadogradnja
Rhino 8 commercial116.860 RSD (995 €)69.880 RSD (595 €)
Rhino 8 Educational, jedna po studentu ili članu nastavnog osoblja22.900 RSD (195 €)11.160 RSD (95 €)
Rhino 8 Lab, licenca za 30 korisnika za školske i univerzitetske laboratorije114.510 RSD (975 €)58.130 RSD (495 €)
Rhino 8 commercial licencni ključ za 10 korisnika1.168.550 RSD (9.950 €)698.780 RSD (5.950 €)
Rhino 8 commercial licencni ključ za 50 korisnika5.842.760 RSD (49.750 €)3.493.910 RSD (29.750 €)
Rhino 8 Educational License Pack, najmanje 30 jedinica11.160 RSD (95 €) po jedinicin/a

Za nadogradnju je potrebna prethodno kupljena verzija; probne verzije ne mogu da se nadograde.

Dodaci

Dodaci i obuka za Rhino 3D

Proširite Rhino dodacima i naučite ga uz naš kurs. Cene u EUR, trajne licence.

Nova licencaNadogradnja
Bongo 2, animacija ključnih kadrova unutar Rhino za Windows, komercijalna58.130 RSD (495 €)34.650 RSD (295 €)
Bongo 2 Educational22.900 RSD (195 €)11.160 RSD (95 €)
Bongo 2 Lab79.270 RSD (675 €)22.900 RSD (195 €)
Rhinoceros 3D Essentials, onlajn kurs kompanije CADGlobal17.620 RSD (150 €)n/a

Bongo 2 radi samo na Windows. Tražite drugi dodatak za Rhino? Recite nam koji i poslaćemo cenu.

Kupujete za tim ili školu ili niste sigurni koja licenca Vam odgovara?

Recite nam koliko korisnika imate i da li već posedujete Rhino. Preporučićemo licencu i poslati jednu cenu za sva mesta.

Zašto kupiti od CADGlobal

Softver je proizvod. Mi olakšavamo njegovo posedovanje.

Garancija najbolje cene

Objavljena CADGlobal Garancija najbolje cene važi za svaku Rhino licencu na ovoj stranici.

AI integracija: Anthropic Claude & OpenAI partner

AI direktno uvodimo u Vaše CAD procese, od automatskog kreiranja crteža do DWG analize.

100% legalno, spremno za reviziju

Originalne licence sa ispravnom fakturom za Vašu firmu. Ako Vaša kancelarija sutra bude predmet revizije, sve je usklađeno.

Lična podrška

Direktna linija preko WhatsApp, imejla ili telefona. Bez sistema tiketa, bez čekanja, stvarni ljudi.

8,000+
kupaca širom sveta
25+
zemalja
Od 2010
CADGlobal
30 dana
povraćaj novca
5.0/5
na Google, 5,043 recenzije

Dvostruka zaštita. Nula rizika.

1) Garancija povraćaja novca od 30 dana: Niste zadovoljni? Pun povraćaj u roku od 30 dana.
2) Garancija najbolje cene: ista garancija koju CADGlobal objavljuje na cadglobal.eu.

Kako funkcioniše

Od porudžbine do modelovanja u tri koraka

Platite karticom na ovoj stranici ili zatražite ponudu i platite bankovnim transferom.

  1. 1

    Izaberite licencu

    Kupite novu licencu ili nadogradnju karticom na ovoj stranici. Za druge licence ili više mesta zatražite ponudu, a mi je šaljemo sa predračunom, obično istog radnog dana.

  2. 2

    Platite karticom ili bankovnim transferom

    Plaćanje karticom obrađuje Stripe, sa poljima za podatke firme i PDV broj. Ili platite predračun bankovnim transferom.

  3. 3

    Počnite da modelujete

    Licencu dobijate imejlom. Rhino 8 radi na Windows i Mac sa istom licencom.

Česta pitanja

Pitanja koja dobijamo svake nedelje

Koliko košta Rhino?
Nova Rhino 8 komercijalna licenca za Windows i Mac košta 116.860 RSD (995 €). Nadogradnja sa ranije verzije košta 69.880 RSD (595 €). Obrazovna licenca košta 22.900 RSD (195 €), a laboratorijska licenca za 30 korisnika 114.510 RSD (975 €). Sve su trajne licence sa jednim plaćanjem.
Da li je Rhino pretplata?
Ne. Rhino se prodaje kao trajna licenca. Plaćate jednom i nastavljate da koristite verziju koju ste kupili, bez pretplate i bez naknada za održavanje.
Da li jedna licenca radi na Windows i Mac?
Da. Rhino 8 za Windows i Mac je jedna licenca koja radi na oba sistema.
Mogu li da nadogradim stariju Rhino verziju?
Da. Nadogradnja na Rhino 8 košta 69.880 RSD (595 €) i namenjena je vlasnicima bilo koje prethodno kupljene Rhino verzije. Potreban Vam je postojeći licencni ključ. Probne verzije ne mogu da se nadograde.
Ko može da kupi obrazovnu licencu?
Obrazovna licenca je za studente i nastavno osoblje, jedna po osobi. Škole mogu da kupe koliko god im je potrebno. Za računarske laboratorije postoji licenca za 30 korisnika, a za veći broj studenata Educational License Pack sa najmanje 30 jedinica po 11.160 RSD (95 €) po jedinici. Uz porudžbinu tražimo dokaz o statusu.
Da li postoji besplatna probna verzija?
Da. Rhino ima probnu verziju od 90 dana sa punom funkcionalnošću. Popunite obrazac ispod i otvoriće se stranica za preuzimanje.
Da li je Grasshopper uključen?
Da. Grasshopper, alat za vizuelno programiranje parametarskog dizajna, deo je Rhino.
Kako plaćam i kada dobijam licencu?
Nova Rhino 8 licenca i nadogradnja mogu da se plate karticom na ovoj stranici preko sigurnog Stripe sistema. Za svaku licencu možete i da kliknete Zatražite ponudu: šaljemo ponudu i predračun, obično istog radnog dana, a Vi plaćate bankovnim transferom. Nakon uplate licencu dobijate imejlom.
Imate li cene za timove?
Za 10 korisnika postoji licencni ključ za 10 korisnika po 1.168.550 RSD (9.950 €), a za 50 korisnika ključ za 50 korisnika po 5.842.760 RSD (49.750 €). Za druge veličine timova recite nam broj korisnika i poslaćemo ponudu.
U kojim zemljama prodajete Rhino?
CADGlobal je ovlašćeni Rhino prodavac za Evropu i Afriku. Recite nam svoju zemlju i poslaćemo ponudu.
Da li prodajete dodatke za Rhino?
Da. Bongo 2 za animaciju (samo Windows) nalazi se u tabeli dodataka na ovoj stranici. Za druge dodatke zatražite ponudu i navedite proizvod.
Besplatna probna verzija

Isprobajte Rhino besplatno 90 dana

Ostavite imejl kako bismo mogli da Vam pomognemo sa podešavanjem. Rhino stranica za preuzimanje otvara se odmah.

  • Probna verzija od 90 dana sa punom funkcionalnošću
  • Pomoć pri izboru prave licence
  • Platite karticom ili bankovnim transferom uz ponudu

Vaše podatke koristimo samo da bismo Vam pomogli sa probnom verzijom. Bez biltena bez Vaše saglasnosti.

Prilika za partnerstvo

Prodajte Rhino i drugi CAD, BIM i 3D softver sa trajnim licencama. Primamo prijave novih prodavaca.

Prijavite se
Besplatna probna verzijaRhino trajna licenca 116.860 RSD (995 €)